شبکه سه

  • گلخانه (پشت صحنه سریال ساختمان پزشکان) - گفتگو با بهنام تشکر و رضا کریمی

    زمان پخش: ۱۳۹۰/۰۴/۲۴ ساعت 10:50 در شبکه سه | ۹ نظر برنامه گلخانه بهنام تشکر رضا کریمی golkhaneh

    برنامه جدید گلخانه

    گلخانه برنامه جدیدی است که هر روز به مدت ۳۰ دقیقه به برنامه های در حال پخش شبکه سه سیما می پردازد. با توجه به تعدد و تنوع برنامه های شبکه بویژه در تابستان، این برنامه پس از بررسی های بعمل آمده و با تشخیص اتاق فکر گروه برنامه ساز متبوع هر روز، به یکی از برنامه ها و یا در صورت قابلیت برنامه یا مجموعه نمایشی مورد بحث در آن روز ،با اختصاص ایام بیشتری به آن می پردازد و از جوانب مختلف ،اطلاع رسانی می نماید. در بخشهای گوناگون این برنامه پشت صحنه، مصاحبه با عوامل اصلی مانند نویسنده، کارگردان، بازیگران ،تهیه کننده ، مجریان، کارشناسان، دست اندرکاران و همچنین اطلاعات و آمار مربوط به مجموعه نمایشی یا برنامه مورد بحث در گلخانه از قبیل میزان مخاطبان، میزان رضایتمندی آنان، انتقادات، پیشنهادها و راهنمایی های مخاطبان در قالب گزارش، پخش تلفن های مخاطبان ، خواندن پیامکها و… مطرح میشود. -اشاره به اخبار و اطلاعات منتشر شده در رسانه هاو بازتاب یافته در مطبوعات و…. با عنوان شبکه سه سیما در رسانه ها (شنیداری ،دیداری ،مکتوب و …) -معرفی برنامه های روز بعد شبکه در این برنامه یکی از بخشهای با اهمیت آن خواهد بود. -معرفی سایت برنامه مورد بحث در گلخانه هر روز -معرفی سایت موسیقی شبکه که حاصل تلاش چندساله روابط عمومی شبکه و حوزه پخش شبکه سه سیماست. -با استفاده از خودرویی ویژه طراحی شده با دکور داخلی برای ضبط مصاحبه و گپ با چهره های شاخص حوزه های مختلف در طی مسیر استانها و شهرستانهای کشور و حضور در بین مردم و صحبت در مورد شبکه سه سیما و ایجاد ارتباط دوسویه با همه مخاطبان سراسر کشور به شکل حضوری و جلب نظرات و راهنمایی های آنان، بخش دیگری از برنامه خواهد بود. از ویژگی های دیگر این خودرو آرم برنامه ها و نشان و لوگوی برنامه های گروههای مختلف شبکه سه سیماست که به بدنه خودرو یادشده در ابعاد مختلف الصاق وچسبیده شده اند. ارتباط تلفی با هنرمندان، ورزشکاران و کارشناسان به فراخور نیاز برنامه و ساختار آن از ویژگیهای دیگر آن خواهد بود.

    خرید این برنامه از آرشیو میهن سیما

نظر بدهید


نظرات (9)

پاسخ دادن
songilgook » ۲۹٫ تیر, ۱۳۹۰

سلام واقعا خسته نباشید من تازه سایتتون رو دیدم ولی ازاین به بعد همیشه پاتوقم اینجاست فقط ای کاش کمی قیمتها پایینتر بود چون با هزینه ی ارسال واقعا نمی ارزه که یه برنامه ی ۳۰ دقیقه ای رو نزدیک۷۰۰۰ تومان هزینه کنی!

پاسخ دادن
آتنا معینی » ۱۰٫ مرداد, ۱۳۹۰

با سلام . می خواستم بپرسم برنامه گلخانه با حضور هومن برق نورد رو هم دارید . در تاریخ ۱۹/۴ پخش شد . ممنون

پاسخ دادن
سعید علی پور » ۱۳٫ شهریور, ۱۳۹۰

برنامۀ بسیار بسیار زیبایی دارید من بارها به شما پیامک می دهم ولی شما نمی خوانید. لطفأ از آقای سیاوش مفیدی در برنامه تان دعوت نمایید. ممنون

پاسخ دادن
محمدرضا شیروانی زاده » ۱۳٫ شهریور, ۱۳۹۰

من در حدود ۲۰ بار به شما اس ام اس دادم ولی یک بار هم نخواندید تا این که مجبور شدم وارد این سایت شوم. خیلی مجری خوبی دارید. لطفأ از خانم نرگس محمدی در برنامه تان دعوت نمایید.

پاسخ دادن
کارن کاویانی » ۱۹٫ آبان, ۱۳۹۰

سلام لطفا خانوم کاویانی رو به بر نامه تون بازم دعوت کنید در ضمن یونس غزالی همین طور

پاسخ دادن
mahtab asadi » ۳۰٫ اردیبهشت, ۱۳۹۱

برنامه تونو خیلی دوست دارم . بازیگر های زن مثل الناز شاکردوست رالطفاااااا بیارید

پاسخ دادن
عبدالمالک حسنی » ۲۵٫ خرداد, ۱۳۹۱

سلام چرا برنامه تلویزیون گرک اسمان رابخش کنید ممنون از برنامه خوبتان.حسنی از چابهار

پاسخ دادن
عبدالمالک حسنی » ۲۵٫ خرداد, ۱۳۹۱

سلام .لطفا برنامه تلویزیون گرک اسمان رابخش کنید ممنون از برنامه خوبتان.حسنی از چابهار

پاسخ دادن
محسن رباطی » ۰۴٫ مرداد, ۱۳۹۱

باسلام برنامه سفر بخیر که ازشبکه سوم سیما پخش می شود موقعی که مجریان برنامه را اجرا میکنند پشت سر آنها عکسهایی از اصفهان وشیراز وجود دارد می توانند در برنامه های مختلف سفر بخیر به نوبت شهرهای مختلف ایران مثل اهواز را نشان دهند که فرقی میان شهرها گذاشته نشود اصفهان وشیراز شهرهای تاریخی هستند ولی همیشه که نباید فقط آنهارا نشان دهید با تشکر رباطی